sobota, 13 sierpnia 2016

Ranieri: Stworzyliśmy dobre szanse


Kliknij w tytuł newsa aby przeczytać




Menedżer Leicester City, Claudio Ranieri wezwał swoich podopiecznych do użycia swojej siły jako drużyna, po niedawnej porażce 2-1 z Hull w inaugurację Premier League.


Po spotkaniu, Ranieri udzielił wypowiedzi LCFC TV: "Próbowaliśmy wygrać. Stworzyliśmy dobre szanse - dobre szanse do strzelenia bramki. Nie mieliśmy szczęścia, być może nie byliśmy zbyt sprytni, a oni byli sprytniejsi i strzelili pierwszą bramkę, z rzutu rożnego."

"Wyrównaliśmy wynik natychmiastowo, po rozpoczęciu drugiej połowy, ale gdy wyprowadzaliśmy kontrę, straciliśmy piłkę na połowie boiska a oni strzelili ponownie."

"To był ciężki mecz i staraliśmy się jak mogliśmy, ale włożyliśmy zbyt wiele wysiłku jako indywidualności, nie jako drużyna"

"Cieszy mnie liczba stworzonych szans, ale oczywiście chcę widzieć drużynę. To nasza siła. Dzisiaj byliśmy lepsi, silniejsi, lecz nie jako drużyna"

"Gdy grałem czterema napastnikami, było ważne, aby Musa i Riyad grali bardzo szeroko. Chcieli strzelić i byli bardzo blisko"

"Ten sezon jest cięższy. Jest cięższy, ale musimy spisywać się bardzo dobrze. Lepiej niż dzisiaj, z lepszym nastawieniem i motywacją bo to nasza siła"


Źródło:LCFC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz